yükleniyor
Ücretsiz İlan Ver!

Çağrı Merkezi / 0282 650 07 80

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

RAUF GAYRİMENKUL, 

ABDURRAUF ERKMAN'IN BİLGİ, BİRİKİM VE TECRÜBELERİNE DAYANILARAK DAHA ÖNCE FARKLI İSİMLERLE YAKLAŞIK ON YIL BOYUNCA GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE HİZMET VERDİKTEN SONRA, RAUF GAYRİMENKUL OLARAK ŞUBAT 2011 TARİHİNDE KURULMUŞTUR.     
 
RAUF GAYRİMENKUL 

SATILIK, KİRALIK, DAİRE, İŞYERİ, KONUT VİLLA, BAĞ EVİ, ARSA, TARLA, BAĞ YERİ, FABRİKA, DEPO, ÇİFTLİK, ALIM, SATIM, KİRALAMA, EMLAK GAYRİMENKUL, HİZMETLERİ YANISIRA, İNŞAAT, MÜTEAHHİTLİK, ALANINDA FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ.

BAŞLICA, ÇORLU, ÇERKEZKÖY, SİLİVRİ, LÜLEBURGAZ, KIRKLARELİ, TEKİRDAĞ, ŞAHPAZ KÖYÜ, TÜRKGÜCÜ KÖYÜ, SARILAR, YENİCE, YAKUPLU, VELİMEŞE, VELİKÖY, SARAY, ÇORLU ŞEHİR İÇİ, ÇORLU ORGANİZE SANAYİİ BÖLGELERİ, ÇORLU YENİ SANAYİİ SİTESİ, DÜKKAN İŞLERİ, ÇORLU BAHÇELİEVLER, ÇORLU EMLAK KONUTLAR, HAVUZLAR, ÇORLU SAĞLIK MAHALLESİ, ÇORLU, NUSRATİYE MAHALLESİ, MEVCUT SATILIK KİRALIK, DAİRE İŞYERİ, ARSA PÖRTFÖYÜMÜZÜN YANISIRA, TİCARİ ARSALAR, FABRİKAATIM , ÇİFTLİK, BAĞYERLERİ OLARAKTA ALIM EMLAK GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE HİZMETİNİZDEYİZ.

 RAUF GAYRİMENKUL'UN MİSYON VE VİZYONU;     

RAUF GAYRİMENKUL profesyonel anlamda yurt içinde gayrimenkul danışmanlığı ve pazarlamacılığı yapmak üzere kuruldu. 
   
RAUF GAYRİMENKUL kuruluşundan itibaren kaliteli ve güvenilir hizmeti her zaman ön planda tutmayı amaç edinmiştir. Gayrimenkul komisyonculuğu yanında şubeler açmak ve ortak çalışma noktaları oluşturmak şirketin ana hedefleri arasındadır.     
   
RAUF GAYRİMENKUL, Emlak sektörünün gelişmesi ve prestijli bir meslek haline gelmesi için çalışmalarda bulunmakta ve sektörde elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimini çalışma ortaklarıyla paylaşmaktadır.     


RAUF GAYRİMENKUL olarak amacımız; modern çalışma sistemi ve ilkeleriyle ülkemizin gerek ekonomik gerekse çağa uyum sağlama boyutunda Emlak Sektörünün önemli temsilcilerinden birisi olarak ileri seviyeye getirmektir. Bu hizmeti verirken DOĞRULUK, DÜRÜSTLÜK ve GÜVENİLİRLİK temel ilkemizdir.

RAUF GAYRİMENKUL ÇORLU/ÇERKEKÖY/SİLİVRİ/ TEKİRDAĞ

SATILIK, KİRALIK DAİRE, DAİRE VİLLA, İYERİ, OFİS, DÜKKAN İMALATHANE, SANAYİ SİTELERİ, FABRİKA, DEPO 

SATILIK, KİRALIK ARSA, BAĞEVİ, TARLA, ÇİFTLİK 

EMLAK, GAYRİMENKUL, YATIRIM DANIŞMANLIĞI ÇORLU
Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0282 650 07 80

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.